בועז נחמד
יועץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות emailאימון והדרכה אישיים

במסגרת תהליך זה אנו נותנים שירותי ייעוץ, הדרכה ואימון לעובדים ולמנהלים ספציפיים. זה יכול להיות אימון אישי למנכ"ל, סמנ"ל תפעול או שיווק ומכירות או למנהל כספים בכיר. לעיתים האימון יהיה מיועד למנהל תפ"י או מנהל רכש, בהתאמה. במקביל, זה יכול להיות אימון אישי לעובד מסויים שצריך להעשיר את היכולות שלו על מנת לתמוך בארגון.

מסגרת זאת נועדה הן לארגונים קטנים יותר והן למנהלים בכירים שרוצים לטפל "אחד על אחד" במנהל ספציפי או עובד סצפיפי. אגב, גם ארגונים גדולים מאוד מקבלים שירות זה - עבור מנהלים ועובדים ספצפיים, כאשר אין צורך כלל ארגוני לטפל במספר רב של מנהלים או במספר רב של עובדים או במחלקה שלמה.  

במרבית המקרים, האימון האישי נעשה בסביבת העבודה הטבעית של אותו אדם בארגון או בעסק. כך, יכול המאמן למקד את הייעוץ והאימון אישית לפעילות של המאומן. ברם, ישנם מצבים בהם יש לבודד את המתאמן או את המתייעץ למקום אישי ושקט יותר, על מנת להשיג את מלוא תשומת ליבו ובעקבות כך את מלוא התפוקות מהאימון עצמו. בשני המקרים, התוצאות של האימון מצדיקות, ללא ספק, את ההשקעה הכספית הכרוכה הן בשעות הייעוץ והן בהוצאת האדם הנועץ (מנהל או עובד) מסביבתו הטבעית לחדר האימון.

מסגרת האימון האישי מצליחה להפיק מאותו אדם את המיטב, תוך התמקדות בצרכים האישיים שלו עצמו.

האימון האישי וההדרכה האישיים יכולים לבוא, במקביל לסדנאות או לסדנא. כך, ניתן לקבל שירותי אימון אישיים בסיומה של הדרכה, על מנת להעמיק את ההטמעה שהחלה בתהליך הקבוצתי ויסתיים בתהליך האישי של אימון והדרכה "אחד על אחד".

משך אימון ממוצע: כ 4 שעות. מספר אימונים נדרש: בין 8 ל 16 מפגשים שבועיים לערך.

אגב, ביכולתנו להעמיד ללקוחותינו מגוון רחב מאוד של מאמנים המגיעים מתחומים רבים ומגוונים. כמו כן, מאמנים המגיעים מאזורים שונים בארץ (חיפה, ירושלים ובאר שבע).

הדפסשלח לחבר

email
בניית אתרים