בועז נחמד
יועץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות emailהדרכות מקצועיות בתחומים כספיים, חוקיים, תקנות חדשות, פסקי דין - וגם ניהול משא ומתן ומתן שירות פנים ארגוני למנהלי כספים ולאנשי הכספים של הארגון

אין ארגון, חברה, מפעל או משרד שבו אין אנשי כספים. החל מיצירת מערכות היחסים עם עובדים חדשים, המשך בביסוס הקשרים המסחריים עם ספקים ועם לקוחות. קבוצה זאת של אנשים נפלאים עושה את עבודתה בצורה מקצועית מאוד.

ברם, מספר ההדרכות המקצועיות המופנות כלפיה היא זניחה ומרבית הארגונים כלל אינם טורחים להעניק לעובדים חשובים אלו הקצאה של ימי הדרכה. ועל  כך בדיוק יש לנו פתרון. הסדנאות לאנשי הכספים ולמנהלי הכספים חשובות מסיבה נוספת: השינויים בחקיקה הם מהירים מאוד. מי מקרב מנהלי הכספים שעבר קורס מקיף או הכשרה אקדמאית מלאה עלול למצוא את עצמו בלי הידע המתקדם - מאחר ותחום זה של כספים דורש מעקב קפדני אחרי השינויים בחוק ובתקנות.

באפשרותנו לספק למנהלי הכספים ומנהלי החשבונות - כנסים מקצועיים בתחומם. החל מרמת השדרוג המקצועי שלהם והצגת החוקים החדשים של מס הכנסה, מעמ, ביטוח לאומי ודיני עבודה, וכלה בשיפור המיומנויות הבין אישיות שלהם כמו השירות ללקוח (פנים ארגוני) והגברת יכולתם לנהל משא ומתן.

ההדרכה מבוצעת ומועברת על ידי טובי הכלכלנים, רואי חשבון, עורכי דין ואנשי מדעי ההתנהגות - שעומדים בחזית המידע החדשני ביותר בארץ ובעולם בתחומים אלו. זאת גם הסיבה כי להדרכות אלו הניתנות בתור ימי עיון פתוחים (כמו בחברת חשבים או פריזמה או המרכז הישראלי לניהול) יש הצלחה גדולה מאוד. עדיין, חברה לה מספר גדול יותר של מנהלי כספים ומנהלי חשבונות - כדאי לבצע הדרכות אלו בצורה פנים ארגונית.

כאן המקום להדגיש כי הקורס מתאים הן לחשבים, חשבי/ות שכר, מנהלי/ות כספים, מנהלי/ות חשבונות. הוא מתאים הן לאנשים שעומדים כל היום בקשר עם לקוחות או ספקים או בנקים. כמו כן, אפשר בקלות רבה מאוד לבצע התאמה מדוייקת של הקורס לצרכים הארגוניים ועל ידי כך למקד את הקורס לנושאים שרלוונטיים למשתתפי ההדרכות.

 

לפרטים נוספים: בועז 050-5201857   מייל boaz8@zahav.net.il

 


email
בניית אתרים