בועז נחמד
יועץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות emailהדרכות, הרצאות, כנסים, ימי עיון, ועידות, השקה של מוצרים או שירותים חדשים ללקוחות או ספקים של החברה

ההרצאות ניתנות במסגרת פורומים פתוחים או סגורים, ללקוחות, מנהלים או או עובדי החברה (עם או בלי בני/בנות הזוג).

ההרצאות ניתנות הן ברמת ההרצאה הבודדת והן ברמת כנסים וימי עיון שמוקדשים כולם לנושא אחד מרכזי, אותו מדריכים מספר מרצים, אחד אחר השני. בכנסים רבים אנו מציגים בפני המשתתפים בכנס מספר מרצים הדנים על אותו נושא: כמו ניהול, מנהיגות, שפת הגוף, יחסי אנוש, מכירות, שיווק, פרסום, גביית חובות, ועוד.

 

     

ההרצאות הן ברמה מקצועית גבוהה מאוד וניתן, כמובן, להתאים אותם לקהלי היעד השונים.

ניתן לקבל גם הרצאות חד פעמיות לקהלי יעד גדולים (עד 1,500 משתתפים) בכנסים או ימי עיון או השתלמויות שונות. אפשר לכנס עובדים או לקוחות או ספקים - למול נושא מסויים אחד ספציפי או למול סדרה של הדרכות שנותנת מענה לצרכים שונים של קהלי  יעד שונים ומגוונים.

ההרצאות ניתנות בכל הארץ (ממטולה ונהריה בצפון, ערד וים המלח ממזרח, תל אביב, ירושלים, באר שבע ועד אילת), ובחו"ל (אירופה, אפריקה, ארצות הברית, אסיה ועוד).

את הכנסים וההרצאות אנו מעבירים בבתי מלון, בבתי הארחה, בחדרי ישיבות, בחדרי הרצאות, באולמות גדולים, בוידיאו קונפרנס וגם באוויר הפתוח בסדנאות חוץ מפעליות בשטח. ברשותנו יש את כל הציוד הנדרש לשם העברת כנסים אלו (ברקו, מערכת הגברה, פליפצארט, מיקרופון דש אלחוטי, מיקרופון אלחוטי מדונה ועוד).

ההרצאות וההדרכות שזוכות לפופולריות גבוהה בשנים האחרונות הן הרצאות בנושאים קלילים שניתנות בחוגי בית בימי שישי בערב (או חמישי / מוצאי שבת). הרצאות אלו הן בנושאים רחבים ומעניינים כמו חשיבה חיובית, אינטליגנציה רגשית, שפת הגוף, תקשורת לא מילולית, תקשורת בין אישית, יחסי אנוש, זוגיות ועוד.

 

לפרטים נוספים: בועז 050-5201857   מייל boaz8@zahav.net.il

הדפסשלח לחבר

email
בניית אתרים